Szybko, na jasnych zasadach i bez skomplikowanych formalności – takie cele i zadania stawia sobie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy realizacji projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe”. To duża szansa dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego na podniesienie kompetencji swoich pracowników. Dzięki projektowi mikro (w tym jednoosobowa działalność), małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły zdobyć dofinansowanie i zrealizować szkolenia.

Całkowita kwota dofinansowania w województwie wyniesie aż 70 mln! W zależności od wielkości przedsiębiorstwa każdy będzie mógł otrzymać dofinansowanie na szkolenie od 5 000 PLN aż do 100 000 PLN. Dofinansowanie będzie realizowane poprzez bony szkoleniowe, gdzie wartość jednego bonu określona została na poziomie 45 PLN za godzinę szkolenia. Każdy z przedsiębiorców będzie mógł otrzymać minimum 160 bonów. Poziom dofinansowania wynosi od 50% do 80% całkowitej wartości szkolenia, a projekt realizowany będzie aż przez 3 lata, począwszy od września 2017 aż do 2020 roku

Wnioski o dofinansowanie szkoleń w Małopolsce

Rekrutacja i przyjmowanie wniosków rozpocznie się we wrześniu 2017, jak zapewnia MARR S.A. Dla transparentności oraz wygody przedsiębiorców – projekt będzie w pełni realizowany poprzez Bazę Usług Rozwojowych, gdzie wpisane są wszystkie szkolenia, które mogą zostać objęte dofinansowaniem.

Aby dobrze określić własne potrzeby rozwoju, zachęcamy już teraz do zapoznania się z pełną ofertą szkoleń

teleinformatycznych, na które każdy przedsiębiorca (MMŚP)  z województwa małopolskiego już od września będzie mógł uzyskać dofinansowanie –> Dofinansowanie szkolenia IT w BUR. Szersze informację o projekcie odnajdą Państwo klikając w poniższy przycisk oraz rozwijając zakładkę „Woj. małopolskie” na dole poradnika:

Dofinansowanie szkoleń IT w Małopolsce >>

 

Share This

Zaciekawił Cię ten artykuł?

Podziel się nim ze znajomymi :)