bony efsNowy rok i nowe możliwości uzyskania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla pracodawców  i pracowników zainteresowanych podnoszeniem kompetencji poprzez kształcenie ustawiczne.

W tym roku dofinansowanie na szkolenia będziemy mogli otrzymać na:

  • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
  • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych;
  • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

Działania jakie może zrealizować dzięki środkom otrzymanym z Krajowego Fundusz Szkoleniowego to również szkolenia autoryzowane i autorskie. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat informatycznych i marketingowych szkoleń dofinansowanych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kliknij w przycisk poniżej:

Szkolenia dofinansowane z KFS >>

Share This

Zaciekawił Cię ten artykuł?

Podziel się nim ze znajomymi :)